Turnike Sistemleri
Turnike
Turnike Sistemleri;Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri;Turnike Geçiş,Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri,Geçiş Kontrol Burada..
Turnike Geçiş
Geçiş Kontrol Sistemleri ,Access Kontrol Sistemleri ((Access  Control Systems)

GEÇİŞ KONTROL

Geçiş Kontrol Sistemleri (Access Control Systems):

Geçiş Kontrol Sistemleri bir alana giriş ve çıkışların kontrol altında olmasını sağlamak üzere kurulan güvenlik sistemleri olup kalabalık yerlerde çok büyük merkezlerde ve binalarda kontrol olanağı nerdeyse imkansızlaştığından dolayı Geçiş Kontrol Sistemleri (Access Kontrol) kurularak kontrol sağlanır.

Geçiş Kontrol Sistemleri (Access Kontrol Sistemleri)  nedir?Geçiş Kontrol demek; örneğin bir işyerindeki elemanların  işyeri içerisinde yetkileri dahilindeki yerlere giriş-çıkış yapabilmesi ve işyeri kapılarının istenmeyen kişilere kapalı olması anlamına gelir.

 Turnike Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemi, Parmak izi sistemi geçiş kontrol için kullanılan başlıca güvenlik sistemleri elemanlarıdır. Parmak izi olsun,Kartlı geçiş sistemleri olsun Personel Takip (PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemleri) için de kullanılır.


Parmak izi

Kartlı Geçiş Sistemi

Turnike Sistemleri

Bariyer Sistemi

Personel Takip

Geçiş Kontrol Ankara

Bariyer Sistemleri Ankara

PDKS Ankara

Turnike Sistemleri Ankara

Elektronik Güvenlik Ankara

Personel Kontrol Sistemleri Ankara

Bekçi Tur Sistemleri

Parmak izi Sistemleri Ankara

Kartlı Geçiş Sistemi Ankara

Personel takip Sistemleri Ankara

Yemekhane Kontrol Sistemleri Ankara

Otopark Sistemleri Ankara

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Biometrik Sistemler

Biometrik Sistemler Ankara

Access Kontrol Sistemleri Ankara

Geçiş Kontrol Sistemleri Firması


Turnike_Turnstile_altnavbarbg1
[Turnike Sistemleri] [Turnikeler] [Tripod Turnike Modelleri] [Jetonlu Turnike] [Ayaklı Turnikeler] [İkizTurnike] [Duvar Turnikeleri] [Bel Turnikeleri] [Kelebek Turnike] [Vip Turnike] [Boy Turnike] [Hidden Gate Turnike] [Yaprak Turnike] [Geçiş Kontrol Sistemleri] [Parmak izi] [Kartlı Geçiş] [PDKS] [Yüz Tanıma Sistemleri] [Bariyer] [Firmamız] [İletişim]
Turnike_altnavbarbg1-1

Copyright 2010 Turnike Sistemleri.Com  www.turnikesistemleri.com Turnike,Turnike Geçiş,Turnike Sistemleri kurulması,Geçiş Kontrol Sistemleri (Access Control Systems) hakkındadır.